İhtiyacınız olan ders notuna hızlıca ulaşabilmek için ders kodunu "Hızlı Arama" kutucuğuna yazarak aratabilirsiniz.

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Öğrenci Numarası, Mail, CMS, Office365 Hesapları Oluşturma
#1
1) E-devletten kayıt yapıyoruz. (İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!)


2) Telefona kayıt olunduğuna dair sms gelmesini bekliyoruz. Mesajlar ÖSYM sitesinden çekilen numaraya gönderildiği için annenizin veya babanızın telefonuna da gelebilir.

3) SMS geldikten sonra öğrenci numaramızı öğreniyoruz.( İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! ) *baba adını büyük yazın.

4) Öğrenci numarasını aldıktan sonra 
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! bu linkten OBS'ye giriyoruz ve şifre sıfırla diyoruz. Kimlik ile sıfırlayacaksanız sınıfa 0 yazıyoruz. 

5) İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! bu linkten İYTE Mail adresimizi oluşturuyoruz (şu anda sistem çalışmıyor olabilir daha sonra tekrar deneyin)

6) İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! linkine tıklayıp bir önceki adımda aldığımız mail ve şifre ile giriş yapıyoruz. Office365 hesabına giriş için gerekli bilgiler geliyor.

7) İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! bir önceki bilgiler ile buraya girerek Microsoft Teams uygulamasını kullanabiliyoruz.

8) İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! bu linkten öğrenme yönetim sistemini kullanabiliyoruz. Giriş yapmak için OBS bilgilerimizi kullanıyoruz
Bilgi güçtür.
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi