İhtiyacınız olan ders notuna hızlıca ulaşabilmek için ders kodunu "Hızlı Arama" kutucuğuna yazarak aratabilirsiniz.

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
London Sosyal Medya Paketleri
#1
London Sosyal Medya Paketleri

Sosyal medya uygulamaları günümüzde oldukça sık bir şekilde kullanılmaktadır. Bundan dolayı markalar, bireysel hesaplar veya işletmelerin tamamı yaptıkları işi sosyal medyadan duyurmaya çalışmaktadır. Bunun için de sosyal medya üzerinden reklamlar vermektedir. Fakat profesyonel ve ne yaptığını bilmeyen kişiler tarafından yapılan reklamlar gereken etkiyi oluşturmamaktadır. Bundan dolayı kişiler genellikle kendilerine uygun olan İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! arayışına girmektedir. Bu ajanslar sayesinde kişiler çok daha fazla insana ve aradığı kitleye ulaşma şansını yakalamaktadır. London Creative olarak bizler sizlere sosyal medya ile ilgili birçok hizmet sunmaktayız. Bu hizmetlerimiz arasında danışmanlıktan, hesap yönetimine kadar her türlü hizmet bulunmaktadır.

Sosyal medya ile ilgili olan hizmetlerimiz paketlere bölünmüş durumda. İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! arasından kendinize uygun olanını seçerek sizler de mutlu müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz. Sitemizde yer alan ekonomik, pro ve ultra paketlerinden dilediğinizi seçtikten sonra sizler de profesyonel hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Markanızı sosyal medyanın zirvesine taşımak yalnızca birkaç tık uzaklığınızda.

London Creative Reklam Ajansı

Bizler vermiş olduğumuz hizmette kalitemizi konuşturarak 2021 senesinde Avrupa'ya açılmış bulunmaktayız. Grubumuzun bir üyesi olan Hostingo International Ltd. işbirliğiyle birlikte Londra ofisi kurulmuştur. Şirketimizin bünyesinde web tasarım, grafik tasarım, marka yönetimi, sosyal medya, dijital reklam ve video prodüksiyon işlemleri yapılmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmet tamamen dijital bir hizmet olduğundan dolayı Türkiye'nin 81 ilinde de bulunmaktayız. Fakat daha çok İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! başlığı altında ön plana çıkmaktayız. Yaşadığı yerin hiçbir önemi olmaksızın markasını sosyal medyanın zirvesine çıkarmak ve büyük bir kitleye duyurmak isteyen herkes bizleri tercih edebilir.

Yapmış olduğumuz kaliteli planlar, tasarlanan özgün içerikler ve çok daha fazlası sayesinde adım adım yükselişinizi sizler de görebileceksiniz. Günümüz markalarının tamamı internet üzerinde yerini almış durumda. Sizler de London Creative markamızı tercih ederek internet üzerindeki yerinizi almaya başlayabilirsiniz. Çağımız teknoloji ve internet çağı olduğundan dolayı internet üzerinde yapacağınız yatırımlar sizi yüz üstü bırakmayacaktır. Özellikle London gibi kaliteli ve alanında uzman bir firma her zaman girişiminizi veya markanızı bir adım ileriye götürecektir.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi