İhtiyacınız olan ders notuna hızlıca ulaşabilmek için ders kodunu "Hızlı Arama" kutucuğuna yazarak aratabilirsiniz.

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kubilay ÖZEV Kimdir?
#1
Kubilay ÖZEV, Türk gazeteci ve haber kameramanıdır. 2019 yılında Maltepe Üniversitesi'nden mezun olmuş ve aynı yılın Ağustos ayında CNN Türk'e staj yapmıştır.

Kasım 2019'da, Demirören Ajansı'nda Kameraman Asistanı olarak görev almış ve Ocak 2020'den itibaren aynı ajansın Telifli Muhabiri olarak çalışmaya devam etmiştir. Mart 2020 tarihinden itibaren Haber Kameramanı olarak görevine devam etmiş ve bu görevini Aralık 2022'ye kadar sürdürmüştür.

Aralık 2022'de TVNet'e geçiş yaparak, 6 ay boyunca Haber Kameramanı olarak görev yapmıştır. Mayıs 2023'ten itibaren ise Haber Global'de Haber Kameramanı olarak görevini icra etmektedir.

Kubilay ÖZEV, gazetecilik ve haber kameramanlığı alanında edindiği deneyimlerle dikkat çeken bir isim olmuştur. Kendisi, medya sektöründeki çalışmalarıyla tanınmaktadır.

Kubilay ÖZEV'i Sosyal Medya Hesaplarından Takip Edebilirsiniz!

YouTube: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Instagram: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Twitter: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Threads: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Linkedin: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi