İhtiyacınız olan ders notuna hızlıca ulaşabilmek için ders kodunu "Hızlı Arama" kutucuğuna yazarak aratabilirsiniz.

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Falcı medyum,Tck 158/1-A nitelikli dolandırıcılık,büyü,cin,rukye
#1
TCK 158/1-A maddesi medyum ve falcılar ile ilgili olup davacı olduğumuzda en az 3 yıl hapis cezası verilir.
*web sitesi,sosyal medya hesabı,banka hesap hareketi,cep telefonu hts kaydı(whatsapp yazışması gibi)

-Cep telefonumuzdan kurandan bazı sureleri kulaklıkları takıp en yüksek sesle dinlememiz gerekir.
-Kurandan bazı sureleri okuyup güçlü bir şekilde elimizin içine üfleyip elimizi vücudumuzun her yerine bastırarak sürmemiz gerekir.
-Biraz ayçiçek yağına kurandan bazı sureleri okuyup üzerine üfledikten sonra,yağı elimizle kalbimize ve göğsümüze sürmemiz gerekir.

*Felak suresi: düğümlere üfleyen büyücülerin şeriinden allaha sığınırım.
Zariyat suresi 56.ayet: ben,insanları ve cinleri bana kulluk etsinler diye yarattım.
Hicr suresi 27.ayet: cinleri,insan gözeneklerinden geçebilen dumansız ateşten yarattık.
Araf suresi 179.ayet:birçok cin ve insanı cehennem için yarattık.onların gözleri,kulakları ve kalbi olmasına rağmen kavramaz.işte onlar hayvan gibidir. Huh

Cin, insana tasallut edince, onu korku, ürperti hisleriyle sefahat ve kötü alışkanlıklara sevk eder. Yani, sıkıntı ve korku, endişe ve ürperti ile insan ibadeti terk eder; içkiye, kötü alışkanlıklara, intihar etme duygusuna müptela olur.

Böyle bir cin tasallutuna maruz kalan kişiler, eğer iyi niyetli, ihlaslı ve metafizik aleme kabiliyeti olan kişilere rast gelirse, Allah'ın (c.c.) izniyle şifa bulabilir. Sadece dindar olmak yeterli değildir; bazı medyumluk kabiliyetlerinin de olması gerekir. Bu olayların hepsi ilmidir. Ayrıca tılsımat-ı Kur'aniye, ehil kimseler vasıtasıyla cinlerin tasallutuna uğramış insanlara yardımcı olabilir.

- Cinin zararsız hâle getirilmesi mümkün müdür?

Evet, mümkündür. Zira cinin başka yere kaçmaması, medyumluk kabiliyeti olan kişinin gözlerinin hüneriyle sağlanır. Ancak buradaki maddi gözümüz değildir.

Çünkü biz cinleri, beş duyu organımızdan biri olan göz ile göremeyiz. Manyetik akım, el, göz ve nefesten farklı farklı frekansta çıkar. Gözden çıkan bir şua, cini olduğu yerde sabitler, kımıldayamaz hâle getirir; cini bulunduğu yere âdeta mıhlar. Belki cin çeşitli kılıklara girebilir, korku ve ürperti veren görüntü gösterebilir, ama insanın bu konudaki üstünlüğü tartışılmaz. İnsanlar arasında meşhur "göz hapsi" deyimi tam bu hadise için geçerlidir.

Nazar devam ederken cin bir yere kaçamaz. Bu arada okunacak olan tılsımat-ı Kur'aniye dediğimiz ayet ve dualarla, cinin üzerine gönderilen manyetik nefes onu nötr hale getirir, yani öldürür. Ama gönderilen akıma göre bu yaralanma ve çeşitli zarar verme şeklinde de olabilir.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi