İhtiyacınız olan ders notuna hızlıca ulaşabilmek için ders kodunu "Hızlı Arama" kutucuğuna yazarak aratabilirsiniz.

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doğalgaz Malzemeleri
#1
Güvenli ve ekonomik bir enerji kaynağı olan doğalgazın kullanımı, tesisat malzemeleri üreten firmaların da artış göstermesine neden olmuştur. Bu alanda hizmet veren firmamız, doğalgaz tesisatında kullanılan borular, fittingsler, kilitli ve kilitsiz vanalar, gaz tesisatlarının ilgili cihazlara bağlantılarını yapmayan yarayan esnek bağlantı (flex) elemanları gibi birçok doğalgaz malzemeleri ürün çeşidi sunmaktadır.

Konutlarımızda ve diğer mekanlarda kullanılan kombi, şofben, elektrikli su ısıtıcıları, boyler gibi kazan çeşitleri ile basınç regülatörleri ve filtreler de firmamızın ürün yelpazesinde yer almaktadır. Ayrıca selenoid vanalar, evsel gaz alarm cihazları, karbon monoksit alarm cihazları ve ex-proof gaz alarm cihazları gibi güvenlik elemanları da firmamızın sunduğu ürünler arasındadır. Endüstriyel tesisler için ise yüksek basınç RMS istasyonları imalatı ve montajı hizmeti de veriyoruz.

Firmamız, kurulduğu günden beri doğalgaz, ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın, mekanik, sıhhi tesisat sistemleri vb. işlerin her aşamasında en son teknolojiyi kullanarak müşterilerine en kaliteli ürün ve hizmeti sunmayı hedeflemiş bir firma olarak faaliyet göstermektedir.

Mühendisliğin genel prensipleri olan güvenlik, ileri teknoloji ve mühendislik çözümlerini kullanarak maksimum çözümler üretiyoruz. Fizibilite aşamasından projelendirmeye, devreye alma sürecinden anahtar teslim aşamasına kadar olan süreçlerin tamamında yılların getirdiği bilgi birikimi ve tecrübemizi kullanarak sağlıklı, fonksiyonel, teknik, ekonomik ve estetik çözümler sunuyoruz. Tüm bu çalışmalarımızın amacı, müşterilerimize sorunsuz bir hizmet sunmak ve kuruluş felsefesi ışığında onlara en kaliteli eserleri kazandırmaktır.

10 seneyi aşkın tecrübesiyle İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! sektöründe öncü konumda olan firmamız, müşterilerimize güvenilir ve kaliteli ürünler sunmakta, uygun fiyat politikasıyla da farkındalık oluşturmaktadır. Firmamız, doğalgaz tesisatı ve ekipmanları konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Boru, vana, regülatör, cihazlar ve komple tesisat malzemeleri gibi birçok ürün çeşidimizle, doğalgaz sistemleri için ihtiyaç duyulan tüm malzemeleri bizden temin edebilirsiniz.

Ürünlerimizin tamamı, uluslararası standartlara uygun olarak üretilmekte ve kalite kontrollerinden geçirilmektedir. Bu sayede, müşterilerimiz en yüksek kalitede ve güvenilir doğalgaz malzemelerini kullanarak konforlu bir yaşam sürdürebilirler.

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Bu nedenle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak adına, tecrübeli personelimiz her zaman yanınızdadır. Sunduğumuz hizmetin tamamında kalite, güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti ilkesini benimsiyoruz.

Doğalgaz tesisatı ve ekipmanları konusunda en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunan firmamız, sektörde öncü konumda yer almaktadır. Siz de doğalgaz sistemleriniz için güvenilir ve kaliteli malzemeler arıyorsanız, doğalgaz malzemeleri firmamızın sunduğu ürünlerden faydalanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! adresinden sitemizi ziyaret edin.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi