İhtiyacınız olan ders notuna hızlıca ulaşabilmek için ders kodunu "Hızlı Arama" kutucuğuna yazarak aratabilirsiniz.

Konuyu Değerlendir
 • 1 Oy - 5 Ortalama
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Coursera [30 Eylül'e kadar ücretsiz]
#1
edu uzantılı okul e-postası ile farklı konulardaki toplam 3800 kursa ücretsiz erişebilirsiniz. 
 • Kursu bitirdiğinizde sertifikaya da ücretsiz ulaşacaksınız. 
 • Aşağıdaki linke tıklayıp kayıt olmalısınız. 
 • Türkçe dersler ve Türkçe alt yazılı dersler de mevcut. 
 • Aşağıya Türkçe alt yazı seçeneği olan birkaç kurs da bırakacağım. 
Coursera-Öğrenciler için (kayıt):   İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Koç Üniversitesine ait toplam yedi kurs tamamen ücretsiz ve Türkçe: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! 

Türkçe alt yazılı olanlar
 1. Herkes İçin Programlama (Python'a Başlarken)İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
 2. Sinir Ağları ve Derin Öğrenme: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
 3. Oyunlaştırma: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
 4. Mantığa Giriş: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
 5. Model Düşünme: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
 6. Kanser Biyolojisine Giriş: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
 7. Öğrenmeyi Öğrenmek: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
 8. Nasıl Öğrenileceğini Öğrenin: Zor Konularda Uzmanlaşmanıza Yardımcı Olacak Güçlü Zihinsel Araçlar: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
 9. Felsefeye Giriş: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
 10. Mekanik: Katı Biçimsiz: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
 11. Derin Sinir Ağlarını İyileştirme: Hiperparametre ayarlama, Düzenleme ve Optimizasyon: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
 12. İngilizce'yi Profesyonelce Konuşun: Yüz Yüze, Çevrimiçi ve Telefonda: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
 13. Rus Tarihinde Stalin ve Stalinizm: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!


NOT: Ders Türkçe alt yazılı olmasa bile Türkçe alt yazılı gibi takip etmeniz mümkün!!! Sayfa ayarlarından Türkçe'ye çevir diyerek dersi Türkçe bir şekilde takip edebilirsiniz. (Aşağıya örnek görsel bırakıyorum.)
Google Çeviri ile çevrildiği için ve ders notunu takip ederken video sağ altta küçük kaldığı için pek verimli olmayabilir.
Yine de aktarmak istedim.
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
ÖZEL DEĞİL TAM BAĞIMSIZ İYTE!!!

[Resim: s-9015cf847e456474547b0201ff934c8f3faeb358.jpg]
Alıntı
#2
elinize sağlık
Bilgi güçtür.
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi